Mit tervez a Prima Medica Egészséghálózat?

Mit tervez a Prima Medica Egészséghálózat?

dr. Babai László Módosítva: 2020.11.16 15:28

A 2004-ben létrejött magánegészségügyi hálózat célja, hogy rendelőiben jó legyen gyógyulni, gyógyítani, aki bejön ide, azt mondja, hogy jól érzi magát. A hálózat tagja az Immunközpont, amelyről dr. Babai László, a központot magában foglaló Prima Medica Egészséghálózat alapítója-igazgatója beszélt a portfolio.hu-nak.

Immunközpont – a Prima Medica Egészséghálózat része

Az Egészséghálózat részeként, szakmailag specializált járóbeteg-rendelő vagyunk, célunk, hogy az immunológián belül a lehető legmagasabb szakmai színvonalat tudjuk nyújtani. Hazánk legnagyobb, kizárólag immunológiai kórképekkel foglalkozó rendelőjeként ezért a kiváló szakemberek munkáját a speciális immunológiai laborvizsgálatok mellett modern eszközpark segíti.

 

Az autoimmun betegségek mellett sok páciensünk érkezik olyan komplex megközelítést és kivizsgálást igénylő problémákkal, mint a góckutatás, vagy a habituális vetélés immunológiai okainak feltárása - ismertette dr. Babai László, a központot magában foglaló Prima Medica Egészséghálózat alapítója-igazgatója.

 

A teljes cikk itt olvasható:

Koronavírus, egészségügyi törvény, orvosok - Mit tervez a milliárdos árbevételű magánhálózat?

Hírek

A pikkelysömör nem fertőz, de megbélyegezheti a betegeket

A pikkelysömör nem fertőz, de megbélyegezheti a betegeket

A psoriasis a krónikus autoimmun betegségek közé tartozik, ami több mint 125 millió embert érint világszerte, vagyis a teljes népesség nagyjából 3 százalékát. Az arcon, a nyakon és a test más, jól látható részein megjelenő ezüstfehér pikkelyekkel borított, vaskos hámló foltok nem fertőznek, mégis súlyos negatív pszichológiai hatással vannak az érintettekre – mondja dr. Kádár János belgyógyász, immunológus, infektológus, az Immunközpont orvosa.

Fájdalmas csomók a lábszáron - mi okozhatja?

Fájdalmas csomók a lábszáron - mi okozhatja?

Az erythema nodosum a mélyben fekvő kiserek gyulladásához vezető késleltetett típusú túlérzékenységi reakció. Csomók formájában jelentkezik, elsősorban a sípcsonton feletti bőr területén. A betegség becslések szerint 100 000 emberből 1-5-öt érint. Dr. Kádár János, az Immunközpont belgyógyász, immunológus, infektológus szakembere szerint az erythema nodosumot a szervezet által idegennek tekintett antigének: fertőzések, gyógyszerek vagy akár téves felismerés miatt autoimmun gyulladásos állapotok egyaránt kiválthatják, azonban sokszor nem sikerül a pontos okot azonosítani.

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel:

SPECIALIZÁLT KÖZPONTOK