Immunológia

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

Orvos válaszol

Horváth Lászlóné

Tisztelt Főorvos Úr!
Mi lehet az oka annak hogy bármilyen betegségre felírt gyógyszer szedését rövid időn belül abba kell hagynom, mert azonnal a mellékhatásai érvényesülnek. Izom fájdalom, fejfájás, alvászavar, aszmás fújtó köhögés. Pajzsmirigy alúlműködésre sem tudom a hormonpótlót szedni. Azt a tanácsot kaptam hogy kis mennyiséggel próbáljam hozzászoktatni a szervezetet. Negyedet szedtem naponta. Többszőr le kellett állnom vele mert az előzőekben felsorolt hatások jelentkeztek kiegészülve erős szívtáji fájdalommal. A mostani próbálkozásom odáig vezetett hogy este a lefekvés után váratlanul olyan erős szívtáji és hát fájdalmam volt hogy alig mertem megmozdulni. nagyon erős fulladás és köhögés kísérte. Feküdni nem tudtam csak ülni.Most hogy abba hagytam a gyógyszert valamivel jobb lett az állapotom, de a fújtó köhögés még mindig megmaradt.
Válaszát előre is köszönöm!
Üdvözlettel: Horváth Lászlóné

Kedves Asszonyom,
Sajnos nemigen tudok olyan immunológiai kórképről, amelyik hasonló panaszokkal járna.
Ettől eltekintve, vagy inkább ettől függetlenül vannak belgyógyászati/általános orvosi szempontok is, ilyen szemmel készséggel áttekintem az adatait és megvizsgálom Önt egy konzultáció keretében.
Tisztelettel,
Kádár János dr.