Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel:

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztelt Doktor Úr/Nő!

Volt 2016.októberében kezdődő légúti (felső majd alsó) megbetegedséem, nátha később hörghurut. Hosszass pihenés, gyógyszeres kezelés után ez nagyjából megszűnt, de a levertség fáradtság fejfájás, zöld /sárga felső légúti váladék maradt még most is 2017.Jan.ban. Az ujjamon is kijött egy kis ekcéma szerű bőrbetegség novemberben. Előtte ilyen jellegű problémáim nem voltak, csak fejbőrön kis vörösség. Voltam tüdőgyógyászaton, ott már nem találtak semmit, koponya röntgen sem utalt melléküreg gyulladásra. Mi lehet a probléma? Lehet hogy az 1 éve gyökérkezelt fognál keletkezett góc?

Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Pásztor Úr,
sajnos a koponya (orrmelléküreg) rtg többnyire nem elegendő: orrmelléküreg CT-re van szükség.
A CT lelettel keressen fel fül-orr-gégészt. Ebben már majd az Allergiaközpont is tud segíteni, ha a CT meg van.
Immunológus csak ezután jön.
Tisztelettel,
Kádár János dr.

Hírek

3 autoimmun betegség, ami nyáron rosszabbodhat

3 autoimmun betegség, ami nyáron rosszabbodhat

A kánikula mindannyiunk szervezetét megviseli, de az autoimmun betegek különösen kiszolgáltatottak lehetnek ezekben a hetekben. Dr. Kádár János, az Immunközpont immunológusa három olyan immunológiai kórképről beszél, amelyek súlyosbodhatnak a nyári hónapokban.

A pikkelysömör nem fertőz, de megbélyegezheti a betegeket

A pikkelysömör nem fertőz, de megbélyegezheti a betegeket

A psoriasis a krónikus autoimmun betegségek közé tartozik, ami több mint 125 millió embert érint világszerte, vagyis a teljes népesség nagyjából 3 százalékát. Az arcon, a nyakon és a test más, jól látható részein megjelenő ezüstfehér pikkelyekkel borított, vaskos hámló foltok nem fertőznek, mégis súlyos negatív pszichológiai hatással vannak az érintettekre – mondja dr. Kádár János belgyógyász, immunológus, infektológus, az Immunközpont orvosa.

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel:

SPECIALIZÁLT KÖZPONTOK